LatviskiIn EnglishПо-русски

Latvijas RC Drift Forums

Remote controlled drift cars and much more.

Forum

Topic: Nepieciešams viedoklis: Vai ir vērts
Forum d10rc Forum Beginner questions
Author Message
Quote
05. septembrī, 22:26
Sveiki!

Labprāt uzzinātu jūsu viedokli vai piedāvājums ir "price to value" priekš iesācēja pirmā auto?

https://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/hobby/radio -controlled-models/car-models/bbbdln.html
 
Quote
05. septembrī, 22:44
неплохой вариант , единственное что я бы сразу сменил батарейку и попробовал бы за это сбить цену на каких 100 за весь комплект.
 
Quote
05. septembrī, 22:50
paldies par komentu!

Kas ar bateriju? Par maz "mah" vai arī baterijas ražotājs nav ok?
Uz kādas ietilpības bateriju būtu jāskatās?
 
Quote
05. septembrī, 22:52
дело в том что это никилиевая батарея скорее всего и на ней она ехать будет минут 15-20 а потом несколько часов заряжать , надо брать липо батарейку и тогда будет примерно около часа езды и около часа заряжаться .
 
Quote
05. septembrī, 23:46
ok, skaidrs!
 
Quote
06. septembrī, 08:56
Driftam neredzu jeegu pirkt shaadu komplektu. Tur viss ir pilniigaakaa veesture - pults ar makshkerkaatu, ogliishu motors (reti kurs izmanto), nimh baterija (chakars uzlaadeet, jo katraa ciklaa jaaveic preciiza izlaade un tikai tad var laadeet, pielauju, ka nekaada jaunaa arii nav), shasija nav iisti piemeerota muusdienu RCdrifta vajadziibaam. MANS VIEDOKLIS, KA NESKATIES UZ TO KOMPLEKTU, JO VISAS KOMPONENTES BUUS JAAMAINA!!!
------
Drifting is Not a Crime ...r31house GRK2+
 
Quote
06. septembrī, 10:37
по этому лучше купить мою ))) там хоть менять надо будет только 1 деталь и всё )
 
Quote
06. septembrī, 21:26
Man nepatīk komentēt citu tirgotās mantas, bet šim komplektam tiešām nav nevienas vērtīgas komponentes, ja grib piedalīties sačos.
------
Celestial Mechanics :: TeamCelestial.com :: youtube.com/CelMechanics :: facebook.com/CelMechanics :: twitter.com/CelMechanics
 
Quote
07. septembrī, 10:46
Varbūt tā nav pati labākā lieta (komentēt citu manas), taču man kā n00bam ļoti noder viedoklis no malas.

Paldies!
 


Creating new topics and posting is allowed only to registered users!