LatviskiIn EnglishПо-русски

Latvijas RC Drift Forums

Par radio vadāmiem
drifta auto
un ne tikai.

Forums

Tēma: Servo
Forums d10rc Forums Iesācēju jautājumi
Autors Ziņojums
Citēt
05. jūlijā, 10:35
Vai šāds servo līdīs TT-01 šasijā? http://cgi.ebay.com/Xtra-Speed-Hi-Torque-MG-Servo- 10kg-0-20s-Futaba-KO-/380224771646?cmd=ViewItem&am p;amp;pt=Radio_Control_Parts_Accessories&has h=item588729963e

Vai varbūt varat ieteikt kādu servo izvēlēties!
 
Citēt
05. jūlijā, 10:41
Izskataas peec standarta izmeera servo, taa ka vajadzeetu liist. Bet nu no 10kg tev taadaa modelii iipashas jeegas protams nebuus, iipashu aatrumu driftaa arii nedomaaju, ka vajag, taadeelj vislogjiskaakaa izveele buutu skatiities nevis uz parametriem bet servas uzticamiibu. Towerpro noteikti nav taas uzticamaakaas un ilgspeeleejoshaakas servas, var skatiities Futaba, JR un citus kvalitatiivus brendus.
------
onroad
 
Citēt
11. oktobrī, 20:19
http://www.ebay.com/itm/Blue-Bird-BMS-620MG-High-T orque-Servo-Metal-Gear-/140607227385?pt=Radio_Cont rol_Parts_Accessories&hash=item20bcd805f9

vai šis derēs tt-01?
 
Citēt
12. oktobrī, 00:57
Man pašlaik ir Towardpro, un es esmu ļoti vīlies. Bluebird lietoja Faniits un bija apmierināts, bet nezinu kurš tieši modelis viņam bija
------
Celestial Mechanics :: TeamCelestial.com :: youtube.com/CelMechanics :: facebook.com/CelMechanics :: twitter.com/CelMechanics
 
Citēt
12. oktobrī, 08:57
Stalwart @ 12.10.2011 00:57:
Man pašlaik ir Towardpro, un es esmu ļoti vīlies. Bluebird lietoja Faniits un bija apmierināts, bet nezinu kurš tieši modelis viņam bija
man arii ir "zilais putns"...nekas iipash, bet fukciju pilda +/- normaali.
------
Drifting is Not a Crime ...r31house GRK2+
 
Citēt
12. oktobrī, 12:14
Ar 50/50 ir vienalga, kāds ir servo, ka tik strādā. Sprintam man bija TSU-01 no stoka TT-01, un tīri normāli šļūca arī ar 50% CS, tagad ir Towardpro, kam ir +/- tāds pats ātrums, un arī pagaidām mainīt neplānoju. Ieteikums - ņem lētāko servo, ko atradīsi, un ieguldījumus sāc ar lādētāju, brushless, lipo (tādā secībā)
------
Celestial Mechanics :: TeamCelestial.com :: youtube.com/CelMechanics :: facebook.com/CelMechanics :: twitter.com/CelMechanics
 


Veidot jaunas tēmas un atbildēt esošajās ir atļauts tikai reģistrētiem lietotājiem!