LatviskiIn EnglishПо-русски

Latvijas RC Drift Forums

Par radio vadāmiem
drifta auto
un ne tikai.

Forums

Tēma: How to lock rear differential?
Forums d10rc Forums Remonts, uzlabošana
Autors Ziņojums
Citēt
25. jūnijā, 16:34
Sveiki,
Tā kā internets ir pārāk liels priekš manis, un es nepratu atrast pamācību kā sabloķēt aizmugurējo diffu, es atkal vēršos pie Jums ar kārtējo iesācēju jautājumu.

Varbūt kāds zin kā pareizi to izdarīt un var atsūtīt kādu pamācību no sevis vai interneta kā to izdarīt tā, lai nebūtu problēmu un vēlāk varētu atgriezt atpakaļ sākotnējo stāvokli?

Patreiz esmu atskrūvējis diffu, bet nezinu, ko darīt tālāk















Rediģēts 4 reizes, pēdējo reizi 25. jūnijā, 16:50
------
WWW.D10RC.LV
 
Citēt
25. jūnijā, 16:54
http://www.d10rc.lv/lv/forums/2/remonts_uzlabosana /9/ka_sabloket_tamiya_tt-01_aizmugurejo_diffu/16

http://forums.thetoyz.com/index.php?s=6a6acb2bfa70 112c3ef427260191cee9&showtopic=26352&a mp;st=0
pa lielam tev ir tikai jaanosprosto tie zobrati. Tas kaa tu to izdari ir tava briiva improvozaacija...saliimee, ieliec kaadu draatiiti starp zobratiem vai plastmasas gabalu.
Rediģēts 1 reizes, pēdējo reizi 25. jūnijā, 16:58
------
Drifting is Not a Crime ...r31house GRK2+
 
Citēt
25. jūnijā, 17:00
Fitto @ 25.06.2012 16:54:
http://www.d10rc.lv/lv/forums/2/remonts_uzlabosana /9/ka_sabloket_tamiya_tt-01_aizmugurejo_diffu/16

http://forums.thetoyz.com/index.php?s=6a6acb2bfa70 112c3ef427260191cee9&showtopic=26352&a mp;st=0
pa lielam tev ir tikai jaanosprosto tie zobrati. Tas kaa tu to izdari ir tava briiva improvozaacija...saliimee, ieliec kaadu draatiiti starp zobratiem vai plastmasas gabalu.


Paldies, noderēja.
Mēģināšu darīt pēc šīs pamācības, lai sāktu kaut ko saprast.


Rediģēts 1 reizes, pēdējo reizi 25. jūnijā, 18:27
------
WWW.D10RC.LV
 
Citēt
25. jūnijā, 18:27
Tad man vēl ir jautājums par to, vai var izmantot karsto līmi? Un ko vispār ir vislabāk izmantot. Man pašlaik pieejama ir karstā līme.
------
WWW.D10RC.LV
 
Citēt
25. jūnijā, 19:55
Lai karstā līme turētos ir jāizjauc viss, jāiztīra smēre (sabloķētam difam nekas nekustas, tāpat tā smēre nav vajadzīga), tad ņem "detaļu nr1", iegāz līmi, iestutē iekšā "detaļu nr3", tad vēl līmes pa virsu, un tad aizklapē ciet ar "detaļu nr2". Kad atdzisīs, līme kļūs cieta, un ja nemēģināt izgriezt difu ar rokām, tad viss turēsies. Es kādu laiku biju braucis ar sabērtām iekšā skrūvēm - bija nenozīmīga lufte, bet turējās ļoti labi. Var kombinēt skrūves ar līmi, bet tad var atgadīties, ka līme atdzisīs ātrāk, nekā tu spēsi diffu aizskrūvēt ciet
------
Celestial Mechanics :: TeamCelestial.com :: youtube.com/CelMechanics :: facebook.com/CelMechanics :: twitter.com/CelMechanics
 
Citēt
25. jūnijā, 19:57
Stalwart @ 25.06.2012 19:55:
Lai karstā līme turētos ir jāizjauc viss, jāiztīra smēre (sabloķētam difam nekas nekustas, tāpat tā smēre nav vajadzīga), tad ņem "detaļu nr1", iegāz līmi, iestutē iekšā "detaļu nr3", tad vēl līmes pa virsu, un tad aizklapē ciet ar "detaļu nr2". Kad atdzisīs, līme kļūs cieta, un ja nemēģināt izgriezt difu ar rokām, tad viss turēsies. Es kādu laiku biju braucis ar sabērtām iekšā skrūvēm - bija nenozīmīga lufte, bet turējās ļoti labi. Var kombinēt skrūves ar līmi, bet tad var atgadīties, ka līme atdzisīs ātrāk, nekā tu spēsi diffu aizskrūvēt ciet

Tātad tu saki, ka nedroši? Var nepaspēt? A kā tur īsti tās skrūves likt? Vienkārši tā, lai nekustās tur tie zobrati?
------
WWW.D10RC.LV
 
Citēt
25. jūnijā, 19:59
Varbūt vienkārši ar karsto līmi fiksi paņemt un miers? Ir arī variants ar plastilīnu.
------
WWW.D10RC.LV
 
Citēt
25. jūnijā, 20:02


Pamēģini pats saprast, kam ir jākustas, un kam nē
------
Celestial Mechanics :: TeamCelestial.com :: youtube.com/CelMechanics :: facebook.com/CelMechanics :: twitter.com/CelMechanics
 
Citēt
25. jūnijā, 20:10
Vēl labāks rullītis, arī par bloķēšanu ir paskaidrots

Rediģēts 1 reizes, pēdējo reizi 25. jūnijā, 20:10
------
Celestial Mechanics :: TeamCelestial.com :: youtube.com/CelMechanics :: facebook.com/CelMechanics :: twitter.com/CelMechanics
 
Citēt
25. jūnijā, 20:12
Pildu ar karsto līmi, skatīsimies, kas sanāks.
------
WWW.D10RC.LV
 


Veidot jaunas tēmas un atbildēt esošajās ir atļauts tikai reģistrētiem lietotājiem!