LatviskiIn EnglishПо-русски

Latvijas RC Drift Forums

Par radio vadāmiem
drifta auto
un ne tikai.

Atskaite par Lietuvas sacensībām - 06.06.2009

Ļoti patīkami bija apzināties faktu, ka ieradāmies Lietuvā kā diezgan liela delegācija – deviņu cilvēku sastāvā. Ierodoties norunātajā vietā – Kauņas tirdzniecības centrs „MEGA”, bijām patīkami pārsteigti par organizētības kvalitāti, diemžēl neizpalika arī vilšanās nepatīkamo laika apstākļu dēļ.

 

 Trase no sākotnējās versijas bija nedaudz modificēta, pēc visu dalībnieku ieteikumiem tika tā pārveidota platāka, no 1.6m uz 2m platu. Trase tika izveidota no PVC caurulēm. Visi dalībnieki tika apauti ar HPI T-Drift slikiem un treniņi varēja sākties, treniņu laikā vienlaicīgi pa trasi drīkstēja braukt piecas automašīnas un katrs braucējs trasē drīkstēja atrasties piecas minūtēs.


Pēc treniņiem sākās kvalifikācijas braucieni, kuros tika izmantota interesanta metode – kvalifikāciju paralēli veica divi braucēji. Vienā kvalifikācijas braucienā ietilpa trīs apļi, no kuriem pirmais bija iesildīšanās un divi apļi punktu savākšanai. Katrā aplī bija iezīmētas trīs zonas, kuras izdriftojot, tu saņem 1,2 vai 3 punktus, tātad kopā kvalifikācijas laikā iespējams savākt 18 punktus. Kopumā tika veikti divi kvalifikācijas braucieni.


Visi mūsu piloti veiksmīgi kvalificējās tandēmu braucieniem. Diemžēl jau pirmajā tandēmu braucienā satikās divi mūsu braucēji, kur Artūrs Ričkovs (BigArchi) piekāpās Aleksandram Kuhaļskim (Popuri)  un izstājas no tālākās cīņas, tādējādi ieņemot 9-18 vietu. Tandēmu cīņu turpinājumā jau atkal satikās divi mūsu braucēji, kur Imants Sokolovs (Sokoljenko) piekāpās Nikam un neturpināja tālāko cīnu. Jau nākamajā iebraucienā Aleksandrs Kuhaļskis (Popuri) kļūdījās un piekāpās Lietuviešu sportistam, tādejādi ieņemot 5-8 vietu. Cīņā par iekļūšanu pusfinālā, kļūdījās abi mūsu sportisti Nikijs Klauge (Niks) un Jānis Dergačs (PinkaDH), tādejādi Lietuviešu sportisti iekļuva finālā, bet mums atlika mazais fināls, jeb cīņa par trešo un ceturto vietu. Mazajā finālā pārāks izrādījās Jānis Dergačs (PinkaDH) un Nikijs Klauge (Niks) ieņēma ceturto pozīciju. Finālā Lietuviešu sportisti diezgan ātri noskaidroja kurš viņu duelī ir pārāks un uzvaru svinēja Vytautas Misiulis (Brushless Drift), bet otro pozīciju ieņēma Martynas Mockus (Martiz).


Vienīgā neparastā lieta, bija tandēmu braucienu vērtēšanas sistēma, kas bija balstīta uz punktu sistēmu, līdzīgi kā kvalifikācijā, tikai šoreiz bija piecas zonas. Respektīvi, varēja akurāti izbraukt trasi savācot pēc iespējas vairāk punktu, tādējādi izpaliekot intrigai un tandēmu cīņu skatāmībai.
Ļoti lielu „PALDIES” vārdu vēlamies pateikt visiem tiem, kas sadūšojās atbraukt uz sacensībām, jo īpaši Aleksandram Kuhaļskim, kurš mums bija sarūpējis mikroautobusu, ar kuru tad arī nokļuvām līdz galamērķim. Vēlamies izteikt pateicību Donatas Bagdonas (Black), kurš ļāva Jānim Dergačam (PinkaDH) piedalīties sacensībās, nododot rīcībā savu šasiju, jo paša Jāņa šasiju piemeklēja nopietnas tehniskas problēmas.

 

linki uz bildem no pasākuma:

http://d10rc.lv/photos/hpi_lietuva_06062009/

http://public.fotki.com/lukizz/hpi-d110-lietuvos-d/ 

 

linki uz video:
http://www.youtube.com/watch?v=XdsWHtEmoLM

http://www.youtube.com/watch?v=b7XBV8XQfZ4

Komentāri:

Šim rakstam vēl nav komentāru

Pievienot komentāru: